Obec Most pri Bratislave
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Parkovanie M.R.Stefanika

Parkovanie M.R.Stefanika
Vyriešený

Podnet:

Dobry den, chcela by som sa informovat ako mozem postupovat, ak mi opakovane niekto zanechava listok za stieracom auta s textom, aby som parkovala pred vlastnym vchodom. Parkujem na parkovisku na parcele 1533/64. Parcela je vo vlastnictve Obce. Nic ine mi totiz neostava, nakolko parkovisko pred bytovym domom, v ktorom vlastnim byt, je neustale plne. Samozrejme, aj ja by som prijala, aby som mohla parkovat priamo pred vchodom, ale zijem na sidlisku a to k tomu patri. Nachadzanie listockov je obtazujuce. V koho kompetencii je upozornit vlastnikov v bytovom dome na parcele 1533/67 (predpokladam, nakolko parkovisko je pred ich vchodom), aby sa situacia neopakovala? Viete to vyriesit Vy alebo mozem podat oznamenie na policii? Ak si tento podnet precita osoba, ktora listocky zanechva, nabuduce na seba zanechajte prosim aspon kontakt. Rada sa o tom porozpravam, ale obavam sa, ze pokial bude na sidlisku parkovat viac aut ako je parkovacich miest, situaciu nevyriesim. Dakujem

Odpoveď:

Dobrý deň,

môžete osloviť správcov bytových domov.  Nie som si istý keď to oznámite polícii či to bude riešiť.  Obec pripravuje stretnutie so správcami bytových domov na ktorom by sa riešila aj otázka parkovania.

S pozdravom

Matný