Obec Most pri Bratislave
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

cyklo chodnik

cyklo chodnik
Zodpovedaný

Podnet:

dobry den prajem
chcel by som sa opytat ci planujete nejaky cyklo alebo obycajny chodnik z Billy smer most po tej ceste sa neda jazdit auta idu 70/80 km riziko pre deti nikde sa neda ist na bycikli.
ohladom obchvatu okolo Mostu kedy to bude skoncene ? zapchy su az na koniec malinova vsetky auta odbocuju na tri vody a vytvara sa zapcha pred nasimi domami za Billou

dakujem za informacie

Odpoveď:

Dobrý deň,

investori realizujúci projekty "Obchodné centrum Ponte" a "Bruk - výstavba rodinných domov" majú stanovené vybudovať chodník až k Bille.  Územný plán obce počíta s s vybudovaním cyklotrasy v smere na Billu, ktorá by mala byť napojená  na cyklotrasu Studené - Most pri Bratislave. 

Obchvat obce by mal byť podľa informácií zo spoločnosti D4R7 Construction s. r. o. uvedený do prevádzky v mesiacoch jún, júl 2019. Následne bude uzatvorená cesta II/572 ktorá bude prejazdná len pre autobusy Slovak Lines aj SAD Dunajská Streda. Predpokladaná dĺžka uzávery  je 6 mesiacov. Dôvodom uzávery cesty II/572 bude budovanie nadjazdu nad diaľnicou D4 smerom do obce Most pri Bratislave. So zástupcom spoločnosti sme dohodnutí, že akonáhle budú mať presné termíny tak budú obec informovať a následne sa uskutoční stretnutie s obyvateľmi obce na ktorom nám budú poskytnuté všetky informácie o predmetnej uzávierke. 

S pozdravom

Mastný  

 

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.