Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Prechod Studene

Vyriešený
Prijatý: 11.01.2022
Zodpovedaný: 17.01.2022
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
Prechod Studene

Podnet:

Dobrý deň.
Jedna sa o prechod na hlavnej ceste - ta jediná bola vyasfaltovana.
V smere zo zjazdu z obchvatu.

Ešte Vás chceme poprosiť o informaciu či sa nebude opravovať cesta v Studenom v smere od Tomasova.

Ta je v hroznom stave, vyjazdené koľaje v zákrute atd.

Ďakujeme.


Odpoveď:

Dobrý deň,

cesta spravuje Správa ciest BSK, požiadam ich o vyznačenie prechodu pre chodcov.  Súčasťou investičného plánu BSK na rok 2022 je realizácia recyklácie za studena na ceste III/1053 Studené - Tomášov.

S pozdravom

Mastný