Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Neurčený odpad Studene

Vyriešený
Prijatý: 08.12.2021
Zodpovedaný: 13.12.2021
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
Neurčený odpad Studene

Podnet:

Dobrý deň pán starosta.

Niekto vyváža neurčený odpad/ zem/ navažky na pole za zavorou v Studenom.

Pri hlavnej ceste na ľavo v smere od Štvrku na ostrove.

Napr teraz 16:30 večer. Vozovka je špinavá a od blata.

Komu vlastne patrí tento pozemok a kto to povolil?

Ďakujeme vopred za informacie. Poprípade sa dopátrať k tomu kto to tam vozí.


Odpoveď:

Dobrý deň,

škoda že na fotografii nie je vidno evidenčné číslo vozidla. Obec ani OÚ Senec nikto nežiadal o povolenie.

S pozdravom

Mastný