Obec Most pri Bratislave
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Poďakovanie

Poďakovanie
      

Ďakujem všetkým - zdravotníkom, dobrovoľníkom, príslušníkom polície, príšlušníkom Ozbrojených síl SR, dobrovoľným hasičom, pracovníkom obce za všetku prácu ktorú odviedli pri príprave testovania, ako aj za prácu pri  dnešnom testovaní.  

-----

Na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu SR sa bude druhé kolo testovania obyvateľov na prítomnosť ochorenia COVID -19 realizovať len v okresoch s počtom pozitívnych prípadov vyšším ako 0,7 percenta.

To znamená, že druhé kolo testovania sa v našej obci realizovať nebude, pretože podiel pozitívnych prípadov z celkového počtu testovaných ľudí bol v okrese Senec 0,48 percenta a v našej obci 0,26 percenta. Napriek dosiahnutým výsledkom je dôležité dodržiavať prijaté opatrenia v súvislosti s COVID -19. Ďakujem všetkým zodpovedným ľuďom, ktorí sa prišli otestovať na odberné miesta. Ďakujem Vám, že ste rešpektovali pravidlá pri testovaní, ďakujem Vám za trpezlivosť pri čakaní v radoch, ako aj za toleranciu medzi sebou navzájom.

Ešte raz, veľká vďaka patrí tým, ktorí sa aktívne podieľali na testovaní, ale aj všetkým tým, ktorí zabezpečili jeho plynulý priebeh.

Starosta obce

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.