Obec Most pri Bratislave
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

VÝRUB STROMOV - cyklotrasa

VÝRUB STROMOV - cyklotrasa
Zodpovedaný

Podnet:

Dobrý deň, rád by som sa spýtal, keďže už je po vegetačnom období, kedy je naplánovaný výrub dvoch náletových drevín-agátov, na obrázku vo vyznačenom obdĺžniku (podnet zo 14.05.2020).
Ďakujem vopred za odpoveď.

Taktiež by som sa rád opýtal či je plánovaná pokládka nových vedení, resp. prípojok pozdĺž cyklotrasy,prípadne na dôvody opakovaného zaznačovania, resp. vytyčovania sietí na súkromnom pozemku 1533/ 117, ktorý je i napriek neoploteniu súkromným vlastníctvom 12 vlastníkov bytov BD M.R.Štefánika 33, t.j. bolo by vhodné ak by akýkoľvek subjekt mal súhlas vlastníkov a nevyznačoval trasovanie sietí značkovacími spraymi,ktoré sa nezmývajú. Modré pásy na vymývanej dlažbe, oranžové a červené po tráve sú asi tak žiadané ako výkaly psích miláčikov na uvedenom pozemku, ktoré sú vizitkou ich neprispôsobivých majiteľov..tuje a iné kríčky či trvalky zhorené od psieho moču nekomentujem..
Podnet s vytyčovateľmi sietí, sprayermi, by som si vyriešil osobne, žiaľ,nemal som doposiaľ to šťastie, zastihnúť ich pri práci..

Odpoveď:

Dobrý deň,

výrub bude zrealizovaný  do konca mesiaca október.  Obec neplánuje pozdĺž cyklotrasy pokládku vedení, ani žiadna spoločnosť nežiadala o povolenie, alebo vyjadrenie k pozemku parc. č. 1533/117.

S pozdravom

Mastný 

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.