Obec Most pri Bratislave
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Stále nevyvezený odpad

Stále nevyvezený odpad
Zodpovedaný

Podnet:

Dobrý deň prajem. Chcel by som sa opýtať prečo ani nám nebol vyvezený odpad na Jantárovej ulici v Studenom. Už je to mesiac a stále nič. Volali sme aj do Ave spoločnosti, kde nám bolo povedané napísať reklamáciu. Na tu sme do dnešného dňa nedostali odpoveď. A pani v telefóne to absolútne netrápilo. Odpad už nemáme kam dávať. Podotýkam, že odvoz odpadu máme riadne zaplatený.

Odpoveď:

Dobrý deň,

kolegyňa bude Vašu reklamáciu riešiť so zodpovedným pracovníkom spoločnosti AVE SK.

S pozdravom

Mastný 

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.