Obec Most pri Bratislave
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Skládky odpadu

Skládky odpadu
Zodpovedaný

Podnet:

Dobrý deň.
Nikto nežiada aby tieto smetiská odpratala obec na svoje náklady, no možno by stačilo upozorniť všetkých vlastníkov pozemkov v Studenom aby si svoj odpad z pozemkov vyvážali na určené miesta a nie na pozemky iných ľudí, ktorým tak vznikajú nemalé náklady na odpratanie.
Zasielame na ktorých parcelách vznikajú nelegálne skládky odpadu a nelegálne smetiská od občanov Studeného..
Parcely :C62/404 , C62/428 , E62/9 , E62/10 a mnoho iných..Stačilo by sa prejsť po Jantárovej ulici od č.59 až 87 za pozemkami týchto vlastníkov ktorý si vytvárajú súkromné smetiska na poli.
Tiež aj podaktorý vlastníci týchto pozemkov nemajú ani 3 parkovacie státia na vlastných pozemkoch ale kolaudáciu už majú.
Jeden musí a iný nie. Myslím že na úrade je kompetentná osoba ktorá tieto rozhodnutia vydáva a mala by to aj dodržiavať.
Pekný deň.

Odpoveď:

Dobrý deň,

majiteľom pozemkov ide výzva na odpratanie odpadu z ich pozemkov.  Taktiež prostredníctvom web stránky a facebook stránky obce vyzveme všetkých obyvateľov aby odpad nevyvážali na cudzie pozemky. Pri povoľovaní stavby má každý žiadateľ v stavebnom povolení určené vybudovať 3 parkovacie miesta na svojom pozemku.  Pri kolaudácii sa kontrolujú aj parkovacie miesta. Dám skontrolovať kolaudačné rozhodnutia ako sú tieto miesta v nich riešené. 

S pozdravom

Mastný 

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.