Obec Most pri Bratislave
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.
Výprázdniť košík

Reakcia - Studene Jantárová

Reakcia - Studene Jantárová
Zodpovedaný

Podnet:

Dobrý deň. Dakujem za odpoved. Na reakciu Studene Jantárová.

Budem teda rad ak sa tu stretne zodpovedný človek z vedenia obce a zástupca od developera.
Developer nech sa prejde po Jantarovej smer na hlavnú cestu/výjazd na Štvrtok na Ostrove/

A zodpovednosti človek z obce nec sa postaví na ulicu a počuva dunenie/dvíhanie/ betónových panelov/ lebo liatim betónu a rozrezanim dilatacnou sparou na štvorce vznikli z toho panely/
Nechceme aby zas prešli 3 mesiace a nič da nedialo, nechcem sa dať uhýčkat peknými odpovedami z obce a nič sa nebude diať.

Za další bod kedy teda Vás chcem poprosit o informaciu kedy bude zasadať obecne zastupiteľstvo a Jantárová v Studenom prejde do správy obce???
Chceme Vás poprosit o konkrétne dátumy aby sa na to nezabudlo - nechceme byt rukojemníkom developera.

Plus ako sa dobuducna bude rozvíjať Studene, to jest občianska vybavenosť a spoločenské zázemie okrem teda Vami spomínaných info.

Myslím že mame právo a zaslúžime si informácie alebo ako dobuducnosti vidíte Studene.

Dakujem vopred za vyjadrenie.Odpoveď:

Dobrý deň,

včera som ešte zabudol že pre všetkých obyvateľov obce chceme tento rok pristaviť budovu základnej školy so 6 triedami, školskú jedáleň s kapacitou 120 miest, materskú školu s kapacitou 60 detí. Prosím zašlite mi do mailu návrh termínov stretnutia a ja zabezpečím aby bol na stretnutí prítomný majiteľ pozemkov, ciest a chodníkov. Návrh na prevzatie ul. Jantárovej do majetku a správy obce bude predložený  na rokovanie obecného zastupiteľstva vtedy, keď budú odstránené všetky poruchy, t. j. vrátane dunenia a  búchania cesty. Najbližšie rokovanie obecného zastupiteľstva sa uskutoční 13. 2. 2020. Ako sa bude vyvíjať vybavenosť v časti Studené nie je možné aktuálne definovať. V rámci územného plánu sú plochy určené na výstavbu občianskej vybavenosti a služieb. Vlastník pozemku je sám oprávnený rozhodnúť ako so svojou nehnuteľsnosťou naloží, t. j. či bude na nej realizovať projekt občianskej vybavenosti a služieb, alebo predá pozemok tretej osoby. 

S pozdravom

Mastný 

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.