Obec Most pri Bratislave
Dokončite nákup. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.
Výprázdniť košík
V košíku máte v cene

Prechod pre chodcov pri RD

Prechod pre chodcov pri RD
Zodpovedaný

Podnet:

Dobrý deň,
už dlhšiu dobu nefunguje osvetlenie prechodu pri RD, pri zastávke autobusu. Prosím Vás, kedy to bude opravené.

Vopred Vám ďakujem za odpoveď.

Odpoveď:

Dobrý deň,

požiadal som majiteľa - Regionálne cesty Bratislava, a. s. o opravu. Podľa ich vyjadrenia by to mali dať do poriadku do konca tohto týždňa. 

S pozdravom

Mastný 

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.