Obec Most pri Bratislave
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.
Výprázdniť košík

Nefunkčné osvetlenie

Nefunkčné osvetlenie
Zodpovedaný

Podnet:

Dobrý deň.

Na Majoránovej Ulici č. 6 je rozbité pouličné osvetlenie. Správca bol už niekoľko krát kontaktovaný a prisľúbil, že sa nato pozrie.
Dodnes sa tak nestalo.

Ďakujeme

Odpoveď:

Dobrý deň,

majiteľ bol oslovený so žiadosťou o opravu. 

S pozdravom

Mastný 

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.