Obec Most pri Bratislave
Dokončite nákup. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.
Výprázdniť košík
V košíku máte v cene

Jantarova ulica - spomalovace na ulici

Jantarova ulica - spomalovace na ulici
Zodpovedaný

Podnet:

Dobrý deň pán starosta,
Chcela by som spýtať ohľadom cesty/ulice na Jantarovej ulici, prejazd križovatkou cez hlavnú cestu, pokračujúcu do zastavanej časti, prepokladám, že cesta patrí developerovi.

Sú tam síce spomalovače z každej strany - aj tak tam ludia jazdia ako na pretekarskej drahe. Na spomalovačoch sa zjavne šetrilo keďže sú z krátkych betonových panelov, takže auta prechádzajúce cez spoje vydávajú dunivý zvuk ohlušujúci každý dom. Neviem ci je zle podložie pod panelmi alebo je chyba v spojoch, pripadne vymyslieť zmysluplnejšie riešenie, aby všetci obyvatelia na tejto ulici si mohli užívať ticho a pohodu svojho domova.

Je to nejako riešiteľné?

Dakujem za odpoved.

Odpoveď:

Dobrý deň,

Váš podnet som zaslal developerovi so žiadosťou o stanovisko.

S pozdravom

Mastný 

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.