Obec Most pri Bratislave
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Cisticka - Zahradna

Cisticka - Zahradna
Zodpovedaný

Podnet:

Dobry den pan starosta,
Z cisticky odpadovyych vod na Zahradnej ulici sa uz niekolko rokov kazdy den ale obzvlast vecer siri intenzivny neznesitelny zapach. Znizuje to kvalitu zivota obyvatelov, nie je mozne vecer sediet v zahrade a dokonca ani vetrat! Ziadam, aby bola vykonana kontrola a naprava, je to dlhodoby problem, ktory sa nijak neriesi a zasahuje znacnu cast obce. Dakujem.

Odpoveď:

Dobrý deň,

požiadal som konateľa spoločnosti Kanalizácia M+M o stanovisko k uvedenému problému. Po jeho obdržaní ho následne zverejním.

S pozdravom

Mastný

Stanovisko konateľa spoločnosti Kanalizácia M+M:

Vazeny pan starosta, k podnetu ktory Vam bol zaslany obcanom Vasej obce uvadazame nasledovne: Cisticka odpadovych vod v Moste pri Bratislve, ktorej vlastnikom je Vodohospodarska vystavba statny podnik bola dlhodobo pretazovana, co bol zakladny dovod zhorsenia funkcnosti uvedeneho zariadenia. Nasa spolocnost Kananlizacia MM ako prevadzkovatel uvedeneho zariadenia si je tejto skutocnosti vedoma, a je si vedoma aj celkoveho dopadu na  Vasich  obyvatelov v obidvoch obciach. Prave tato situacia bola  v konecnom dosledku dovodom na vybudovanie odkanalizovania obidvoch obci do COV Vrakuna, ktore sa v januari 2020 spustilo. Od tohoto casu, spolocnost postupne nabieha v skusobnom rezime, pricom hlavnym cielom je v co najkratsom moznom case uplne odstavenie COV Most pri Bratislave a zabezpecit maximum pohodlia Vasim obcanom. 

s pozdravom Mgr. Miroslav Jackuliak konatel spolocnosti  

Facebook

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.