Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Verejné osvetlenie

Vyriešený
Prijatý: 02.02.2024
Zodpovedaný: 20.03.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Chceme sa informovať z akého dôvodu na sidlisku pravidelne nesvieti verejne osvetlenie,uz to za posledny rok noveho vedenia je trošku priveľa.


Odpoveď:

Dobrý deň?

na sídlisku došlo v minulosti k porušeniu kábla, ktorý spôsoboval občasné výpadky. Nevedelo sa určiť, kde k porušeniu došlo. Preto pri poslednom výpadku bolo snahou zrealizovať vyhľadanie problému a jeho opravu. Rovnako bol problém v ističoch v skrini, kde sme zistili, že potrebujeme navýšiť kapacitu, keďže aj tie boli slabé. K výmene a navýšeniu dôjde v najbližšom čase. 

S pozdravom,

Rentková