Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nevynesene plasty v Studenom

Vyriešený
Prijatý: 15.01.2024
Zodpovedaný: 20.03.2024
Autor: Linda
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dobrý deň prečo neboli vynesenie plasty v Studenom? Ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň, 

v prípade reklamácie nerealizovaného vývozu, postupujte, prosím, podľa reklamačného protokolu:
Novinky v obci - Nevyviezli Vám smeti alebo pri vývoze poškodili nádobu? Písomne to reklamujte! - Most pri Bratislave - Oficiálna stránka obce

Ďakujem za spoluprácu, 

S pozdravom, 

Rentková