Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Žiadosť

Vyriešený
Prijatý: 11.01.2024
Zodpovedaný: 20.03.2024
Autor: Milena Miháliková Vargová
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dobrý deň, mohla by som veľmi pekne poprosiť chodiť kontrolovať a upratovať parkovisko, kt. je vyhradené pre návštevníkov cintorínu nakoľko pravidelné rozbité sklo a bordel okolo kontajnerov neumožňuje vjazd na parkovisko. Ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň, 

ďakujem za upozornenie. Predmetné parkovisko, ale iné verejné priestranstvá budú zamestnanci obce chodiť upratovať pravidelnejšie, najmä po vývoze skla. Samozrejme, rozbité sklo, po vývoze, má upratať zberová spoločnosť, ktorú sme takisto požiadali o upozornenie zamestnancov. 

S pozdravom, 

Rentková