Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zber vianočných stromcekov

Vyriešený
Prijatý: 04.01.2024
Zodpovedaný: 08.02.2024
Autor: Lenka
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dobrý deň, chcem sa opýtať ohľadne zberu vianočných stromčekov. Na 3V nebude zberné miesto? Respektíve iba pri bille? Ďakujem za odpoveď.


Odpoveď:

Dobrý deň, 

miesta určené na zber vianočných stromčekov boli realizované iba na pozemkoch, ktorých je obec vlastníkom. V danej lokalite nie je obec vlastníkom iného vhodného pozemku. 

S pozdravom, 

Rentková