Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Matuce dopravne znacenie

Vyriešený
Prijatý: 03.01.2024
Zodpovedaný: 08.02.2024
Autor: P. Bardelcik
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Prosim kde sa nahlasuje problematicke dopravne znacenie? U Vas alebo na Policii? Da sa aj elektronicky?


Odpoveď:

Dobrý deň, 
problematické dopravné značenie môžete nahlásiť aj na sekretariat@mostpribratislave.sk a v prípade, ak pôjde na dopravné značenie umiestnené napr. na ceste II.triedy posunieme podnet na Správu ciest Bratislavského samosprávneho kraja, do ktorej pôsobnosti cesty II.triedy spadajú. Pokiaľ sa to týka obecných komunikácií, skorigujeme dopravné značenie v zmysle schváleného pasportu dopravného značenia. 

S pozdravom, 

Rentková