Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Znečistené nádoby na olej

Vyriešený
Prijatý: 31.12.2023
Zodpovedaný: 03.01.2024
Autor: Michal Kováčil
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Keď začal zber použitého oleja z domácnosťí bolodeklarované že nádoby sa
budú umývať nie je tomu tak my ešte stále
máme tú neumytú nádobu môžem ju ukázať ešte pár slov kuchynskému odpadu
bol som svedkom nechťiac ako narábal mlaďík s nádobou na kuchynský odoad nemal trpezlivosť otvárať normálnym spôsobom ale začal kopať do nádoby kým
sa neotvorila potom ju odkopol na miesto
prosím preškoliť personál o dôstojnejšie
narábanie s nádobou nám konkrétne už bola prasknutá nádoba.
S pozdravom Michal Kováčik.


Odpoveď:

Dobrý deň, 

ďakujem za podnet. Upozornila som zberovú spoločnosť. 

S pozdravom, 

Rentková