Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkčné osvetlenie

Vyriešený
Prijatý: 10.12.2023
Zodpovedaný: 19.12.2023
Autor: Tomáš
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dobrý deň,

Na ulici sekvojova uz niekolko mesiacov nefunguje verejne osvetlenie. Planuje s tym obec nieco spravit ? Dakujem


Odpoveď:

Dobrý deň, 

osvetlenie na ulici Sekvojová patrí medzi osvetlenie, ktoré nie je prebraté do správy obce. Oslovili sme majiteľa osvetlenia, pri ktorom došlo ku zmene majiteľa, z pôvodnej spoločnosti ISMONT na spoločnosť Balance residence s.r.o., aby vykonala nápravu. Informovali ma, že sú novým majiteľom osvetlenia, pričom musia zistiť kde je problém, prečo osvetlenie nefunguje, akým spôsobom bolo osvetlenie realizované a pod. 

Priebežne ma budú informovať o postupe svojich prác na tom, aby dali osvetlenie do funkčného stavu a následne aj stavu, aby mohlo byť prevzaté obcou do správy.

S pozdravom, 

Rentková