Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Verejné osvetlenie

Vyriešený
Prijatý: 09.12.2023
Zodpovedaný: 19.12.2023
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dobrý večer ,chcem sa informovať co sa deje s verejným osvetlením na sidlisku, ktoré pravidelne nesvieti.Od 18 hodiny je problem prejst po chodniku bez toho aby sme da nebalu kto na nás vyskoci. Je to neakceptovatelne.


Odpoveď:

Dobrý deň, 

pri umiestňovaní optického kábla v minulosti v danej oblasti bol, pravdepodobne, porušený kábel, čím môže dochádzať k výpadkom vo verejnom osvetlení. Inú chybu náš elektrikár nenašiel.  

Obec musí objednať firmu, ktorá nám v zemi vyhľadá, kde presne je kábel porušený a následne zrealizujeme opravu tak, aby už k výpadkom nedochádzalo. 

S pozdravom, 

Rentková