Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Chodník a zastávka

Vyriešený
Prijatý: 06.12.2023
Zodpovedaný: 19.12.2023
Autor: Ľubomír Šinský
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dobrý deň
Od rána nie je chodník odhrnuty od snehu.
Posledných 3 rokov sa chodník najmä v zime vôbec neudržiava. Prosíme v záujme zdravia a bezpečnosti odpratať sneh z chodníkov na zastávke Krátka Most pri Bratislave v oboch smeroch.
A taktiež žiadame dobudovanie autobusovej zastávky a prístrešku kvôli bezpečnosti ( búrka, dážď,blesky)
Ďakujeme


Odpoveď:

Dobrý deň, 

upozornila som zamestnancov obce, aby pri čistení chodníkov nevynechali aj tento chodník. Ešte stále je chodník v majetku Národná diaľničná spoločnosť, a.s., ktorá chodník vybudovala, tzn. aktuálne obec nemôže zasahovať do tohto majetku, ale čistenie zabezpečíme. 

S pozdravom, 

Rentková