Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Čistenie ulice Poľná po družstevníkoch

Vyriešený
Prijatý: 01.09.2023
Zodpovedaný: 06.09.2023
Autor: Mária
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dobrý deň želám,
opätovne urgujem v zmysle Zákona č. 135/1961 Zb. § 9 Zabezpečenie zjazdnosti a schodnosti bod (4) Zákona o pozemných komunikáciách (cestný zákon). vyčistenie cesty Poľná ulica po práci družstevníkov. Evidujem časté využívanie z dôvodu prác na poliach no neevidujem následne vyčistenie po ich práci. Opätovne žiadame o urgovanie miestneho družstva aby si v zmysle predmetného zákona vykonávali svoje povinnosti.
Ďakujeme
S pozdravom
Obyvatelia Poľnej ulice


Odpoveď:

Dobrý deň, 

požiadala som Roľnícke družstvo podieľnikov o častejšie čistenie znečistených komunikácií, prisľúbili nápravu. 

S pozdravom, 

Rentková