Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Romantika

Práve riešime
Prijatý: 23.01.2023
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
Romantika

Podnet:

Dobrý večer , chcem sa opýtať či momentálny stav v Studenom je nejaký zámer v ramci toho, ze sa blizi Valentin, ze si máme zapalit sviecky a tak svietit, alebo to, ze vonku je tma ako v rohu ma nejaky iny dovod. Viete prosim nam, ktori platime dane vysvetlit, akym sposobom riesite situaciu s osvetlenim? Ved uz za tie mesiace co to trva by to vyriesil hocikto a nie to este vy. A prosim, vety o tom, ako mame kontaktovat majitela osvetlenia si usetrite pretoze my platime dane obci a to, ze sme rukojemnikmi nejakych podivnych kseftov s developerom ma naozaj nezaujima.


Odpoveď:

Dobrý deň, 

prosím Vás, ktorá ulica v Studenom nesvieti, či nesvieti celé Studené? Ďakujem za odpoveď, 

S pozdravom,

Rentková