Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Akcie na ihrisku

Vyriešený
Prijatý: 20.06.2020
Zodpovedaný: 22.06.2020
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať či tu u nas v obci nefunguje nočný kľud a či s tým mienite niečo robiť? Myslím že hlasná hudba patrí na diskotéky a nie na ihrisko. Niektorí ľudia chodia cez výkendy do práce a v noci by si radi oddýchli a nie počúvali dunenie okien po polnoci. Vy nebývate pri ihrisku tak tento problém asi nepoznáte. A vážne sa,, teším na tento výkend keď sú hody".


Odpoveď:

Dobrý deň,

k podobnému podnetu som sa už vyjadroval, pozrite si ho prosím. 

S pozdravom

Mastný