Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Odpad pri jazere

Vyriešený
Prijatý: 09.09.2022
Zodpovedaný: 12.09.2022
Autor: Lenka
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
Odpad pri jazere

Podnet:

Pri jazere zelená voda ostala obrovská kopa odpadkov po kempujucich. Pri poslednom jazere. Odpadky sú všade naokolo.


Odpoveď:

Dobrý deň,

viem o tom. Do konca týždňa to odpraceme. 

S pozdravom

Mastný