Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Prace na skladke v Studenom-pri betonarke 2

Vyriešený
Prijatý: 23.08.2022
Zodpovedaný: 30.08.2022
Autor: Tomas Dvorsky
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
Prace na skladke v Studenom-pri betonarke 2

Podnet:

Dobry den, chcel by som sa informovat co sa podarilo obci zistit, ohladom obnovenej cinnosti stavebnych strojov v areali "uzavretej" skladky pri betonarke v Studenom. Stroje nadalej drtia, triedia odpad a upravuju s nim pristupove cesty na skladke. Dakujem


Odpoveď:

Dobrý deň,

25. 7. 2022 som zaslal na Okresný úrad Senec, odbor starostlivosti o životné prostredie v zmysle príslušných ustanovení zákona o odpadoch podnet o vykonávaní činností bez príslušných povolení na tomto území.  Nelegálnu činnosť teda rieši Okresný úrad Senec.

S pozdravom

Mastný