Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Vrak na ulici Podjavorinskej

Vyriešený
Prijatý: 10.08.2022
Zodpovedaný: 11.08.2022
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
Vrak na ulici Podjavorinskej

Podnet:

Dobrý deň,

Na ulici Podjavorinskej vedľa hlavnej odpadovej šachty a elektrických skríň je už pár mesiacov odparkovaný vrak auta, ktorý blokuje priechod z ulice v smere k OC Ponte a znečisťuje okolie olejom a rozkladajúcimi sa súčiastkami.

Bolo by možné tento vrak odstrániť, resp. požiadať majiteľa o presunutie?

Ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň,

cez OO PZ Miloslavov sme zistili majiteľa vozidla, ktorému bude zaslaná žiadosť o odstránenie.

S pozdravom

Mastný