Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Verejné osvetlenie - nesvieti lampa

Vyriešený
Prijatý: 16.12.2019
Zodpovedaný: 17.12.2019
Autor: Michal
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
Verejné osvetlenie - nesvieti lampa

Podnet:

Dobrý deň.

Chcel by som Vás poprosiť o výmenu žiarovky na verejnom osvetlení na ulici na ulici Bratislavská 716 (M.R. Štefánika 27) - za domom. Presná lokalizácia lampy je na mape v prílohe.

Ďakujem pekne

S pozdravom


Odpoveď:

Dobrý deň,

elektrikár zabezpečí výmenu.

S pozdravom

Mastný