Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pobehujúceho psy po Studenom-Jantarova

Vyriešený
Prijatý: 04.12.2019
Zodpovedaný: 05.12.2019
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
Pobehujúceho psy po Studenom-Jantarova

Podnet:

Dobrý deň pán starosta
Chcel by som upozorniť na denno denne voľne pobehujúceho 2psy pl Studenom, ulica Jantárová.
Psy patria pani Marcely Pilouškovej z Jantarovej v Studenom.
Parcela registra C 62/513

Ohrozujú nás ako obyvateľov a kadia kade tade.
Dotyčná osoba bola skrat upozorňovana ale stále to nepomáha a nemá svoj plot zabezpečený proti útekom svojich psov.
Preto Vás chcem poprosit o doriešenie tejto veci.
Dakujeme. Nahnevaní obyvatelia ulica Jantárová Studene


Odpoveď:

Dobrý deň,

uvedený problém budeme riešiť s majiteľom (majiteľkou) psov. 

S pozdravom

Mastný