Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Neurčený odpad Studene 2

Vyriešený
Prijatý: 17.12.2021
Zodpovedaný: 20.12.2021
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
Neurčený odpad Studene 2

Podnet:

Dobrý deň. Nepovažujeme podnet za vyriešený. Chceli by sme vedieť ake opatrenia nastanú a co sa bude diať ďalej.

Len ten to tam vyváža komu to akože patrí a ma tam prístup. Keďže tam je závora - tak určite budete vedieť z Vášho starostovania.
Už dosť je v okoli Studeného odpadu.
Jeden chce spraviť skládku na triedenie odpadu, další smer Lužná zahrabáva plasty a všetok možný odpad z okolia Ba pod zem aj keď sú tam policajti a kriminálka.

Ďakujeme za vyjadrenie a další postup ohľadom neurceneho odpadu za zavorou…sPZ sa nepodarilo odfotiť poriadne. Zelena tatrovka - koncové písmena asi DK…


Odpoveď:

Dobrý deň,

zasielame oznámenie o navážaní odpadu - zeminy na Okresný úrad Senec, odbor starostlivosti o životné prostredie, úsek štátnej správy odpadového hospodárstva. 

S pozdravom

Mastný