Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkčná lampa/ burina na pozemku za 3 Villa

Vyriešený
Prijatý: 29.09.2021
Zodpovedaný: 05.10.2021
Autor: Michaela Patoprstá
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
Nefunkčná lampa/ burina na pozemku za 3 Villa

Podnet:

Dobrý deň,

25.8. som vám nahlásila nefunkčnú lampu ktorá sa nachádza medzi Brezovou 8 a 10. Závada ešte stále nie je odstránená. Uprostred ulice je úplná tma.

Rovnako chcem nahlásiť že na pozemku za 3 Villa má porast buriny už cez 2 metre, prosím požiadajte majiteľa nech si to dorieši. Rastie tam aj ambrózia, ktorá je veľmi agresívny alergén hlavne teraz na jeseň.

Ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň,

už to svieti.  Majiteľa vyzveme na pokosenie.

S pozdravom

Mastný