Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Odvoz odpadu- jedlé, tuky oleje

Vyriešený
Prijatý: 05.09.2021
Zodpovedaný: 06.09.2021
Autor: Milan
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
Odvoz odpadu- jedlé, tuky oleje

Podnet:

Dobrý deň p.starosta.Chcel by som Vás požiadať o pomoc s odvozom( resp. s neodvážaním) jedlých tukov a olejov. Kontajner sa nachádza na konci ulice Agátová spolu s kontajnerni na sklo a kuchynský odpad.Hromadí sa tu množstvo naplnených nádob s tukmi a olejmi, pričom z niektorých už uniká olej. Nakoľko kontajnery neboli už dlhší čas vyprázdnené poprosím o pomoc s riešením problému.Dakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň,

kolegyňa hovorila so spoločnosťou ktorá zabezpečuje zber. Zber majú robiť každý týždeň.  Zajtra je termín zberu. Budeme sledovať či spoločnosť dodržiava tieto termíny.

S pozdravom

Mastný