Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

re.: Bezpečnosť – ul.Športová IV.

Vyriešený
Prijatý: 03.09.2021
Zodpovedaný: 06.09.2021
Autor: Ladislav_MpB
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
re.: Bezpečnosť – ul.Športová IV.

Podnet:

p.Mastný, odpoveď opäť nepotešujúca. Rekonštrukcia Športovej ul. teda v nedohľadne...ani neviem či to už vnímať tragicky, tragédiou však je, že to nebezpečenstvo na Športovej ul. znášajú dennodenne všetky ,,Vaše deti-žiaci,, - obyvatelia Mostu pri Bratislave.
Dovoľujem si v prílohe zaslať obrázok-mapu s vyznačením možnej alternatívy chodníka/ov pre žiakov, keďže plnohodnotná rekonštrukcia Športovej nás nečaká (zelená farba). Ku štadiónu sa žiaci ako-tak majú možnosť presunúť, odtiaľ vybudovať chodník cez štadión (červená farba) ku zadnej časti školy-nový vchod, alebo využiť možné napojenie od Orgovánovej/Marhuľová-Slivková a opäť cez štadión (žltá farba). Z môjho laického pohľadu by sa jednalo o lacnejšiu variantu, ale bezpečnosť zaručujúcu. Za prehodnotenie návrhu a možné zrealizovanie ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň,

ak by boli všetky pozemky vo vlastníctve obce tak by to bolo riešenie, ale žiaľ nie sú. 

S pozdravom

Mastný