Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Kopce hliny, betónu pri cintoríne v Studenom

Vyriešený
Prijatý: 11.07.2021
Zodpovedaný: 12.07.2021
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave
Kopce hliny, betónu pri cintoríne v Studenom

Podnet:

Dobrý deň. Pred cca 4mesiacmi si rodina z Jantarovej 31 vykopala bazén a všetka zemina, betón, strk zostal kopcovito pri cintoríne v Studenom.
Tieto kopce sú už zarastene vysokou burinou. Je tam rozliaty betón, kde nic už nenarastie, sú tam veľké časti betónu s trčiacimi drôtmi. Môže si toto pan dovoliť ? Viete to prosím vyriešiť? Dakujem


Odpoveď:

Dobrý deň, 

Pozemky sú v katastri nehnuteľností vedené ako orná pôda, t. j. na tento účel sa majú aj využívať.  Obec požiada majiteľov pozemkov o odstránenie odpadu z ich pozemkov.

S pozdravom

Mastný