Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nádoby na sklo

Vyriešený
Prijatý: 12.06.2024
Zodpovedaný: 13.06.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dobrý deň, chcem sa spýtať , kde zmizli nádoby na sklo v Studenom na Jántárovej ul. Ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň, 

vzhľadom na opakujúce sa podnety a žiadosti zo strany obyvateľov danej lokality, ktorí mali nádoby priamo pod oknami a rozbité sklo, či sklenený odpad, ktorý nechali ľudia vedľa nádoby, aj keď nebola plná, sa hromadil až v jazdnom pruhu cesty, boli zberné nádoby presunuté na ulicu Tomášovská. 

S pozdravom,

Rentková