Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nevyvezeny komunalny odpad

Vyriešený
Prijatý: 07.06.2024
Zodpovedaný: 07.06.2024
Autor: Martina Podova
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dnes nam nebol vyvezeny zmesovy komunalny odpad (dvojtyzdenny vyvoz) v casti Tri vody Studene, adresa:

Nadoba bola vylozena uz vcera vecer.


Odpoveď:

Dobrý deň, 

ďakujem za upozornenie. Reklamáciu som preposlala na spoločnosť OLO. V budúcnosti, ak dôjde k nerealizovanému vývozu, prosím, reklamujte vývoz priamo u spoločnosti OLO podľa reklamačného postupu, urýchli sa tým proces reklamácie. 

Reklamácia nerealizovaného vývozu - Most pri Bratislave - Oficiálna stránka obce

S pozdravom, 

Rentková