Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

NEVYVEZENÝ KOMUNÁLNY ODOAD M.R.ŠTEFÁNIKA 4

Vyriešený
Prijatý: 06.06.2024
Zodpovedaný: 06.06.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Zdravím, tento týždeň nebol vyvezený komunálny odpad z adresy M.R. ŠTEFÁNIKA 4 a 6 - žiadame zjednať okamžitú nápravu nakoľko kontajnery sú už preplnené - pošlite pracovníkov VPS aby ich vyprázdnili inak Vám nadbytočný odpad donesieme pred MU


Odpoveď:

Dobrý deň, 

od 1.6.2024 realizuje v obci zber odpadu spoločnosť OLO, ktorá vytvorila nový harmonogram zberu. Zber 1100 l nádob na M.R.Štefánika je v piatok, tzn. zber bude realizovaný zajtra. 

zvozovy-harmonogram-od-juna-2024-1100-l-nadoby-zko-plast-papier-sklo-most-pri-bratislave.pdf (mostpribratislave.sk)

S pozdravom, 

Rentková