Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

vyvoz odpadu

Vyriešený
Prijatý: 15.05.2024
Zodpovedaný: 15.05.2024
Autor: xxxx
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dobrý dnes opat nam nebol odvezeny pouzitý kuchynsky olej a nie je to prvý krat na Achatovej ulici


Odpoveď:

Dobrý deň, 

zber BRKO a použitého kuchynského oleja prebieha počas celého dnešného dňa, aktuálne je 13:17. . Ak sa stane, že zajtra nebude zrealizovaný odvoz, prosím, použite na náhlesenie reklamácie reklamačný protokol uvedený na stránke obce alebo nahláste nerealizovaný vývoz na dane@mostpribratislave.sk 
Novinky v obci - Nevyviezli Vám smeti alebo pri vývoze poškodili nádobu? Písomne to reklamujte! - Most pri Bratislave - Oficiálna stránka obce

S pozdravom, 

Rentková