Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zla viditelnost na priechode pre chodcov

Vyriešený
Prijatý: 15.05.2024
Zodpovedaný: 15.05.2024
Autor: Julia
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dobry den, chcela by som poprosit o vykosenie/vystranie porastu a krikov pri priechode pre chodcov na krizovatke Limbova-Nalepkova. Pri prechode na druhu stranu je auta vidiet uplne na poslednu chvilu, resp. musite ist az na priechod aby ste sa uistili, ze nic nejde, co je teda dost nebezpecne. Viem, ze parcela je v sukromnom vlastnictve, ale roky sa o nu nikto nestara a neudrziava ju. Dakujem


Odpoveď:

Dobrý deň, 

ďakujem za podnet. Majiteľ predmetného zanedbaného pozemku bude vyzvaný, aby vykonal nápravu a o pozemok sa staral tak, aby na ňom nerástli invazívne rastliny. Na časti, kde sa nachádza obecný pozemok, upravíme priestor tak, aby čo najmenej zabraňovali konáre vo výhľade. 

S pozdravom, 

Rentková