Obec Most pri Bratislave

Stavebny odpad a trava

Stavebny odpad a trava
Zodpovedaný

Podnet:

Dobry den p. starosta,
na zaciatku Jantarovej ulici z cesty 572 su pozemky, na ktorych sa dlhodobo nachadza stavebny odpad. V sucasnosti je zarasteny asi 1,5 metrovou burinou (dost agresivne sa rozsirujucou). Vie obec zabezpacit, aby vlastnik dal pozemok do poriadku? Poprosim aj realne zabezpecit, nie len "alibisticky" poslat upozornenie vlastnikovi a nasledne to nechat tak. Viem, ze je to sukromny pozemok, no obec predsa musi mat nejake nastroje aby to aj aktivne riesila. Detto spomalovac na Jantarovej ulici, viac krat komentovany. Dakujem.

Odpoveď:

Dobrý deň, 

vlastníci pozemkov boli niekoľko krát vyzvaní aby na svojich pozemkoch burinu pokosili, naposledy minulý týždeň. Obec postupuje v zmysle všeobecne záväzného nariadenia obce č.6/2011. Spomaľovač na ul. Jantárovej - jeho oprava bola viac krát urgovaná. Posledné vyjadrenie majiteľa cesty - spomaľovač bude opravený hneď ako poklesnú denné teploty.

S podzravom

Mastný 

 

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.