Obec Most pri Bratislave
Dokončite nákup. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.
Výprázdniť košík
V košíku máte v cene

Smeti pri Bille

Smeti pri Bille
Zodpovedaný

Podnet:

Dobrý deň .
Bývam tu hneď vedľa Bille a chcem sa informovať kto teraz zoberie tie smeti ktoré tu stále prinášajú občania a dávajú ich
na miesto kde boli doteraz kontajnery na kartóny . Kontajnery zobrali o týždeň skôr a ľudia tu nosia smeti stále . Taktiež tu je problém so smetim z Bille keď fúka vietor tak aj smeti lietajú a nikto to potom nezbiera . Fotiek mám viacej spravenych čo sa týka smeti a okolia .
Ďakujem a spozdravom Váš občan

Odpoveď:

Dobrý deň,

oranžové kontajnery boli určené na triedený zber tetrapakov, nie na kartóny. Keďže bol do nich vhadzovaný hlavne komunálny odpad, od 1. 9. 2019 sú tetrapaky separované spolu s plastami do igelitových vriec.  O odpratanie odpadu sa postará obec. V prípade že máte fotky na ktorých vieme identifikovať znečisťovateľov danej oblasti prosím pošlite mich ich.  

Smeti Billa - spoločnosť bola už niekoľko krát vyzvaná aby zabezpečila čistenie okolia predajne. Tento týždeň im pôjde posledná výzva a keď sa stav nezmení pristúpime k vyrúbeniu pokuty. 

S pozdravom 

Mastný

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.