Obec Most pri Bratislave

Rekonštrukcia hokejbaloveho ihriska

Rekonštrukcia hokejbaloveho ihriska
Zodpovedaný starostom

Podnet:

Dobrý deň,Chcel by som podať podnet na rekonštrukciu / sanáciu HOKEJBALOVÉHO IHRISKA na Veternej ulici v Moste pri Bratislave. Jedná sa o jedinú verejnosti prístupnú spevnenú plochu v obci, ktorú je možné využívať na rôzne druhy športových aktivít. Aktuálny stav a „kvalita“ plochy žiaľ umožňuje jej využívanie len v obmedzenom rozsahu a pri neustálom riziku vzniku zranenia.

Viem o čom hovorím, nakoľko tam chodievam športovať pravidelne. Nie to však len o hokejbale, nakoľko by sa tam mohli deti a mládež korčuľovať prípadne využívať plochu aj na iné pohybové aktivity no momentálne to nikomu neodporúčam.Už roky sa sľubuje a hovorí o tom ako sa plocha zrekonštruuje no zatiaľ sa neudialo takmer nič, s výnimkou dobrovoľných a svojpomocných prác iniciovaných dobrovoľníkmi. Rekonštrukcia tejto športovej plochy je podľa mňa skvelou investíciou do budúcnosti. Hlavným dôvodom je poskytnutie plnohodnotného športového prostredia pre občanov, čím sa zvýši životná úroveň v obci a to s minimálnymi finančnými výdavkami na údržbu. Asi mi dáte za pravdu, že športovísk nie je nikdy dosť a v tomto prípade ide dokonca len o rekonštrukciu, nie o novovybudované ihrisko. V prípade potreby som ochotný zorganizovať dobrovoľnú brigádu a priložiť ruku k dielu.Verím, že sa k danej situácii postavíte zodpovedne, keďže ste starostom obce a spokojnosť občanov je pre Vás zaručene prioritou číslo 1.

V konečnom dôsledku bola rekonštrukcia tohto ihriska aj jedným z bodov vo Vašom volebnom programe a dodržať sľub nemôže byť prekážkou.Ďakujem za možnosť podania podnetu a Vaše vyjadrenie.S pozdravom Ing. Martin Meliš

Odpoveď:

Dobrý deň,

napriek tomu že s rekonštrukciou hokejbalového ihriska sa neráta v rozpočte obce na rok 2019, predpokladám že tento rok bude zrekonštruované. 

S pozdravom

Mastný 

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.