Obec Most pri Bratislave

Poškodený betónový spomaľovač

Poškodený betónový spomaľovač
Zodpovedaný starostom

Podnet:

Dobrý deň. Zasielam fotku poškodeného betónového spomaľovača - Jantárová ulica, Studené, výjazd na hlavnú cestu.
Je nutná oprava čo najrýchlejšie. Auta si tam vyrážajú tlmiče.

Dakujem za vyjadrenie.

Odpoveď:

Dobrý deň,

kontaktoval som majiteľov predmetnej cesty a požiadal som ich o stanovenie termínu urýchlenej opravy retardéra. 

S pozdravom

Mastný 

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.