Obec Most pri Bratislave

Poškodenie dopravného značenia

Poškodenie dopravného značenia
Zodpovedaný starostom

Podnet:

Dobrý deň,
pred predajňou Moja samoška je poškodené svetelné a zvislé dopravné značenie Prechod pre chodcov, pravdepodobne už po sobotnej noci. Ďalej je zase poškodené krytie el. vedenia vo vozovke ku blikačom pozdĺž prechodu, treba informovať firmu, čo to vykonávala o nápravu.
Ďakujem.

Odpoveď:

Dobrý deň,

oprava je už objednaná.

S pozdravom

Mastný 

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.