Pitie alkoholu na našej ulici

Pitie alkoholu na našej ulici
Podnet
05.04.2019
Zodpovedaný starostom
Podnet prijatý: 5.4.2019 o 07:51
Podnet zodpovedaný: 5.4.2019 o 08:22
Anonymný podnet
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Vážený pán starosta, na našej ulici v časti Studené Opálová ulica si susedia , s ktorými zdielame časť dvojdomu zvykli po večeroch robit pred svojim domom a na ulici stretnutia. Tento ich zvyk je cez pracovny týždeň i vikend. Vyložia si stolík a stolicky požívajú alkoholické nápoje a robia hluk.Opakovane sme ich upozorňovali,ze nam to ruší súkromie, pretože sa tam zhlukuju ľudia i z iných ulic. Tento stav pretrváva asi štyri roky a v letných časoch je to skoro každý den. Po našom upozornení sa snažia dodržiavať čas do 22:00, takže ich odpoveď je, že neporušujú žiaden zákon a,ze veď oni sú vonku s deťmi.Obcas si robia na ulici oheň a varia si guláš.Je veľmi ťažké, nájsť s nimi rozumnú reč, keďže v Studenom nieje pohostinstvo a preto sa všetci tešia,ze sa môžu stretnúť pred naším domom a popíjať. Po komunikácii s ostatnými susedmi sme prišli k záveru, že nevieme tento stav vyriešiť a rezignovali sme. Niektori susedia sa aj boja, tej skupiny, ktorá si na svoj popijací zvyk istotne nedajú siahnuť. Nevadilo by nám to, keby to bolo raz,za čas,, tak isto nam navadia rodičia s detičkami.Ide len ,,krčmové,, zvyklosti, na ulici. Dalo by sa nam dáko pomôcť pán starosta? Fotku Vam neposielam, kvoli ochrane sukromia.Ďakujem

Odpoveď:

Dobrý deň,

Váš podnet postupujem Komisii pre ochranu životného prostredia a verejného poriadku na riešenie.

 

S pozdravom

Mastný


Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.