Obec Most pri Bratislave

odstránenie odpadu

odstránenie odpadu
Zodpovedaný starostom

Podnet:

Dobrý deň,

Chcel by som upozorniť na znečistenie poľnej cesty zvýraznenej na mape v prílohe. Nachádza sa tam odpad rôzneho druhu (stavebný materiál, plastové fľaše, sklo a pod.). Bolo by vhodné odstrániť všetok odpad, aby si ostatní primitívi nemysleli, že je to skládka. Pokiaľ tam obec umiestni nejaký menší kontajner (pre daný účel) som ochotný to vlastnoručne vyčistiť. Verím, že sa mi ozvete s pozitívnou odpoveďou.

Odpoveď:

Dobrý deň,

obec zabezpečí odstránenie odpadu.

S pozdravom

Mastný 

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.