Nevyneseny komunalny odpad

Nevyneseny komunalny odpad
Podnet
25.03.2019
Zodpovedaný starostom
Podnet prijatý: 25.3.2019 o 08:59
Podnet zodpovedaný: 25.3.2019 o 14:59
Pridal: Jan Ridzon
Zodpovedal: Obec Most pri Bratislave

Podnet:

Dobry den, neviniesli nam komunalny odpad na jantarovej ul 19 a 17 v Studenom.
Rano som tam smetiarov videl, tak viem ze uz vynasali.
S pozdravom Ridzon

Odpoveď:

Dobrý deň,

pracovníčka už Váš podnet reklamuje v spoločnosti AVE.

 

S pozdravom

Mastný


Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.