Obec Most pri Bratislave

Neopravený betonový spomalovač - Studené

Neopravený betonový spomalovač - Studené
Zodpovedaný starostom

Podnet:

Dobrý sen pán starosta, pripomíname sa ohľadom stále neopraveného betonoveho spomalovača. Jantarova ul, výjazd na hlavnú cestu.
Pravá strana je už úplne neprejazdná.
Tak moja otázka znie dokedy ešte budeme čakať na opravu developerom.

Ďakujem

Odpoveď:

Dobrý deň,

investor bol požiadaný o opravu retardéra a už mal byť opravený. Zašleme mu opätovne výzvu na opravu. Obec nie je vlastníkom predmetnej cesty a preto nemôže použiť obecné prostriedky na opravu. 

S pozdravom

Mastný

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.