Obec Most pri Bratislave

Jednosmerka Jantarova

Jednosmerka Jantarova
Zodpovedaný starostom

Podnet:

Dobry den p. starosta,
myslim, ze vytvorenie jednosmerky vobec nie je dobry napad!!! Asi by bolo vhodne sa o tomto porozpravat aj s ludmi, ktori ziju v Studenom. Spomalovace su v poriadku, osadenie tabul "obytna zona" tak isto. Ale len tak si povedat, ze vytvorim tam jednosmerku bez dohody s obcanmi, ktorych sa to priamo tyka? TO SNAD NIE ?! Inak viete o tom, ze tabula obytna zona na Jantarovej od Stvrtka na Ostrove ani nie je osadena?
Pervne verim, ze svoj postoj este prehodnotite, resp. komisia co to ma na starosti.
Nezachytil som ani jeden podnet, ktory by navrhoval zjednosmernenie ulice.
Kde sa budu otacat auta, ktorych vodici o tom nebudu vediet? Pojdu az do Stvrtka na Ostrove, aby sa nasledne vratili na Tomasikovsku ulicu? Alebo sa budu otacat v krizovatke?

S pozdravom.
V. Valent

Odpoveď:

Dobrý deň,

ak si pozorne prečítate predchádzajúci príspevok tak v ňom je uvedené že to je návrh Dopravného inšpektorátu Senec, nie obce ani môj. Nikto nerozhodol, že ho budeme akceptovať. Predmet dopravného značenia bude s obyvateľmi ktorí bývajú v tejto oblasti konzultovaný. Áno viem o tom že dopravná značka obytná zóna nie je na ul. Jantárová v smere od Štvrtka na Ostrove osadená. Tá sa nebude vzťahoť  na ul. Jantárovú, ale k oblasti ktorá sa má ešte len budovať, preto je otočená smerom k plotu.

S pozdravom

Mastný 

Odber noviniek

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.